circle

عطر بیژن


خدمات ارائه شده
طراحی بسته بندی عطر چاپ بسته بندی

طراحی بسته بندی عطر مردانه و زنانه بیژن محصولی از شرکت عطر بیکیار

یک بسته بندی خوب برای یک محصول با کیفیت بخش جدایی ناپذیر در دنیای امروزی شده است.

از اینرو نقطه عطف سعی بر این داشته که در ایجاد و طراحی یک بسته بندی لوکس  برای این محصول ، عطر زنانه و مردانه بیژن نقشی بسزا را ایفا کند.

عطر بیژن مردانه
عطر بیژن مردانه

مشخصات محصول :

پرفیوم مردانه بیژن حجم ۱۰۰ میلی لیتر

Bijan Parfum For Men 100 ml

در مواقعی که  دوست دارید با اطرافیان خود احساس صمیمیت بیشتری داشته باشید و یا در مجالس رسمی؛ می‌توانید از عطرهای شیرین استفاده کنید. ماندارین یک میوه پرطرفدار است و رایحه این میوه در افراد حس شیرینی و تازگی ایجاد می‌کند. به علت قوی بودن رایحه پرتقال معمولاً از نت‌های آغازین استفاده می‌شود. نت‌ها و رایحه میوه با شروع قرن بیست‌ویک توجه بسیاری از عطرسازی‌ها ، طراحان و البته مخاطبان را به خود جلب کرده است. عطرها از سه نت آغازی، میانی و پایانی تشکیل می‌شوند. عناصر تشکیل‌دهنده نت پایانی نقش زیادی در ماندگاری عطرها دارند. محصولی که مشاهده می‌کنید دارای نت آغازی پرتقال ماندارین ، نت دریایی ، میوه های جنگلی است کم‌کم جای خود را به نت‌های شکوفه پرتقال ، مریم‌گلی ، نعنا می‌دهد و در انتها رایحه‌ای که باقی می‌ماند چوب سدر ، عنبر سائل ، مشک است

عطر بیژن زنانه

مشخصات محصول :

عطر زنانه مدل بیژن حجم ۱۰۰ میلی لیتر

Bijan Parfum For Women 100ml

یک عطر خوب باعث می‌شود اعتمادبه‌نفس شما بالا برود و حس بهتری داشته باشید. کارخانه عطر بیک یار در سال ۱۳۷۵ کار خود را آغاز کرد. در ابتدا تولید خو را به چهار رایحه محدود کرده بود ولی باگذشت زمان تنوع بخشیدن در رایحه‌ها و بسته‌بندی خود توانست نظر بسیاری از مصرف‌کنندگان را به خود جلب کند. این شرکت عطرهای خود را در سایزهای مختلف ارائه می‌کند. محصولی که مشاهده می‌کنید در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر ارائه‌شده است اگر به رایحه‌هایی که بر پایه عطر گل هست علاقه دارید این عطر می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای همه ما مهم است که در مهمانی و یا مجلسی که حاضر می‌شویم آراسته باشیم و بوی خوب داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف باید سراغ انتخاب و خرید عطر و ادکلن های مناسب بروید. عطر بیژن دارای نت آغازی گلی، شکوفه پرتقال به مشامم می‌رسد و پس از مدت کوتاهی پسته، بادام، لوبیا و تونکا را می‌توانید حس کنید. همچنین در پایان بو بی‌نظیر مشک و چوب می‌پیچد. اگر شما در جستجو عطر بی‌نظیر هستید این محصول را به شما معرفی می‌کنیم.

عطر بیژن زنانه
نمونه کار بعدی

عطر نافه

دسته بندی ها : طراحی وب سایت - طراحی لوگو - طراحی کاتالوگ - طراحی هویت برند - طراحی بسته بندی - بیلبورد -

عطر نافه

مجری انحصاری تبلیغات و برندینگ

دریـافت کاتالوگ نقطه عطف

Noghteh Atf Catalog Download

دانلود