circle

گلبیز


خدمات ارائه شده
طراحی محصول طراحی سایت طراحی نشان تجاری طراحی بسته بندی طراحی بیلبورد طراحی کاتالوگ

گُلبيز بصورت تخصصی و با سابقه‌ای طولانی در زمينه توليد عطر و عطر افشانی محيطی و با تکيه بر دانش فنی نيروي کار متخصص در ايران فعالیت خود را آغاز کرد. خوشبو کننده‌های محیطی و اسپری‌های عطرافشان گلبیز با هدف ایجاد رایحه‌ای خوش و به‌صرفه اقتصادی در محیط منزل و ادارات در نظر گرفته‌شده است. اين شرکت با توليد ۲۰۰ نوع رايحه و عطرافشانی محيطی ۳۵۰۰ مکان مختلف، تامين کننده نياز بسياری از برندهای معتبر، مراکز خريد، هتل ها، شرکت‌های هواپيمايی، رستوران ها و ... در کشور می‌باشد. 

تیم طراحان نقطه عطف از ابتدای راه تا برندینگ همواره همراه گلبیز بوده و در تمام طول مسیر با استراتژی و شناخت جامعه‌ی هدف شروع به طراحی و برندینگ کرده‌است. در ابتدای تولید هر محصول، طراحی‌های مربوطه با توجه به جامعه‌ی هدف و نکات مربوط به هویت برند طراحی شده است تا برند « گلبیز » ساخته شود. در این راه تمامی خدمات همچون مشاوره‌های تخصصی تبلیغات، طراحی هویت برند، طراحی محصول، طراحی بسته بندی‌ها، طراحی سایت و همچنین طراحی گرافیک محیطی و برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی بر عهده نقطه عطف بوده است. 

طراحی محصول و بسته‌بندی گلبیز
طراحی محصول و بسته‌بندی گلبیز

عطر خانگی و اسپری عطرافشان گلبیز

عطر خانگی محصولی برای خوشبو شدن محیط خانه و اتاق می‌باشد،  شرکت گلبیز عطر خانگی با ۶ رایحه پرتقال، مرکبات، زنجبیل، انبه، وانیل، لیمو و همچنین اسپری‌های عطرافشان نیز در ۶ رایحه پرتقال، مرکبات، زنجبیل، انبه، وانیل و لیمو تولید می‌نماید. تیم طراحی نقطه عطف از طراحی هویت برند، طراحی لوگوتایپ، طراحی محصول، طراحی بسته‌بندی و تمامی مراحل طراحی تا اجرا را بر عهده داشته‌ایم.

 

طراحی محصول و بسته‌بندی شمع گلبیز

 

شمع عطری گلبیز

شرکت گلبیز شمع‌های عطری برای محیط منزل و ادارات تولید می‌نماید، از این شمع‌ها می‌توان در جشن‌ها، مهمانی‌ها، مدیتیشن و خوشبوکردن محیط اطراف استفاده نمود. خدماتی چون طراحی بسته بندی در ۶ رایحه‌ی گوناگون با رنگ بندی‌‌های متفاوت که وابسته به رایحه آن محصول انتخاب  شده است، همچنین ما کوشیده‌ایم طرحی نزدیک و با المانی از آن رایحه در طراحی مشخص باشد و نیز خدمات عکاسی و طراحی وب‌سایت و صفحات اجتماعی را برعهده داشته‌ایم.

طراحی محصول و بسته‌بندی  شمع گلبیز
نمونه کار بعدی

امین الدوله

دسته بندی ها : طراحی لوگو - طراحی هویت برند - طراحی بسته بندی - طراحی کاتالوگ -

 امین الدوله

مشاوره تبلیغات و برندینگ

دریـافت کاتالوگ نقطه عطف

Noghteh Atf Catalog Download

دانلود